Cukiereczki. Portal dla dzieci chorych na cukrzycę.

Logowanie

Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zapomniałem hasła


Poniedziałek,
18-06-2018

Online gości: 1
Online użytkowników: 0


Rejestracja i logowanie

Wydrukuj ten artykuł Zapisz artykuł na dysk

Portal cukiereczki nie pozwala na samodzielną rejestrację użytkowników, gdyż z założenia jest to portal regionalny skupiony wokół pojedynczego ośrodka diabetologicznego w Szczecinie. Jeżeli kontaktujesz się z lekarzami z tej placówki, zapytaj o możliwość rejestracji w serwisie.

Po tym, jak uprawniona do tego osoba założy ci konto możesz zalogować się do serwisu. Służy do tego formularz znajdujący się na samej górze menu z lewej strony. Należy wprowadzić tam nazwę użytkownika oraz hasło uzgodnione podczas rejestracji. Po naciśnięciu przycisku "Zaloguj" system sprawdzi czy użytkownik o podanej nazwie został zarejestrowany w serwisie i czy podane hasło zgadza się z tym, które zostało wcześniej ustalone. Jeżeli nie wystąpiły żadne nieprawidłowości, zostaniesz zalogowany do systemu - jeżeli nie, zostanie wyświetlona informacja o błędach które zaistniały.

W przypadku w którym zapomniano hasła, należy wybrać link "Zapomniałem hasła", który znajduje się pod formularzem rejestracyjnym - na kolejnej stronie należy wprowadzić swoją nazwę użytkownika. Po tej operacji zostanie pokazane pytanie pomocnicze, które zostało ustalone wcześniej podczas rejestracji. Poprawna odpowiedź na to pytanie sprawi, że zostanie wygenerowane nowe hasło. Hasło to trzeba podać podczas procesu logowania a później jak najszybciej zmienić na swoje.


Portal Cukiereczki

© Copyright by Marta Korbutowicz, 2007 (stworzenie portalu)

© Copyright by Michał Przybylak, 2010 (rozbudowa portalu)

Wszelkie sprawy związane z leczeniem cukrzycy powinny być skonsultowane z lekarzem diabetologiem.